Valimisliidu Vaba Tallinna Kodanik liikmete arvamusartiklid

Linnaosa järgi: Kristiine | Põhja-Tallinn

TOETA MEID KOHTUVAIDLUSES – PANEME KOHALIKE ELANIKE HÄÄLE MAKSMA!
VTK KAMPAANIA_2

VTK: TOETA MEID KOHTUVAIDLUSES – PANEME KOHALIKE ELANIKE HÄÄLE MAKSMA!

Valimisliit Vaba Tallinna Kodanik vs Tallinna linnavalitsus Mille nimel? Seisame selle eest, et linnaosade halduskogudes oleksid linnaosade ja asumite elanike huvid paremini esindatud. Tallinna Linnav... »

Vaba Tallinna Kodanik: kuidas edasi?

Karli Lambot: Vaba Tallinna Kodanik: kuidas edasi?

Valimiste järel huvitab ilmselt paljusid, eriti aga meie toetajaid, mida kavatseb valimisliit Vaba Tallinna Kodanik edaspidi ette võtta. Olime ju Tallinna valimiste ajaloos  kõige enam hääli – ligi 90... »

Vene lütseumi projektist

Väino Rajangu: Vene lütseumi projektist

  Haridusminister Jaak Aaviksoo intervjuu 20. septembril Postimehes ja Den za Dnjomis käsitles muude teemade kõrval ka vene lütseumi rajamist. Mõni päev hiljem pälvis see teema Mart Helme, Eesti omaae... »

Haruldane üksmeel

Brit Kerbo: Haruldane üksmeel

Valimistejärgset vaikust adudes hakkasin mõtlema sarnaselt Kivirähkiga («Rahu ja vaikus», EPL 26.10), et näe, rahu on taas maa peale saabunud. Olemasolevate positsioonid on kindlustatud, all-linnas on... »

Kuido Merits

Kuido Merits: Valimised on läbi, aga “bänd” jätkab harjutamist

Tuntud noorema põlve kirjanik ja ettevõtja Sass Henno tõi oma Postimehe loos „Tallinna pühapäeva küsimus” välja põhjusi, miks ei ole seekord moraalne toetada vabakondi. Tähelepanuväärne oli seeg... »

Reformierakond hävis kahel rindel sõdimise tõttu

Olev Vaher: Reformierakond hävis kahel rindel sõdimise tõttu

Maailma luuakse lugudega ja mõtestatakse legendidega. Nii hakkas Edgari vastane kolmikliit rääkima prii ühistranspordi või Tallinna TV kaotamisest, mõistmata, mida korteris elav keskmine tallinlane te... »

Erakonnad ei otsinudki Tallinnas võimalusi võimuvahetuseks

Külliki Kübarsepp: Erakonnad ei otsinudki Tallinnas võimalusi võimuvahetuseks

Tallinna võim jäi kukutamata mitmel põhjusel. IRL, Reform ja sotsid polnud linna tasandil nelja aasta jooksul eriti millegagi silma paistnud. Tegemist oli üsna nõrga opositsiooniga ja ühe linnapeakand... »

Kordan – valimisliitu rünnatakse!

Silver Meikar: Kordan – valimisliitu rünnatakse!

  Põhimõte, et pärast valimisi rusikatega ei vehita, seekord ei kehti. Ikka veel käiakse tigedate nägudega ringi ja otsitakse süüdlast, et talle siis koht kätte näidata. Nende valimiste tulemust see m... »

Valimisi kokkuvõtte kommentaar

Karli Lambot: Valimisi kokkuvõtte kommentaar

Vaba Tallinna Kodanikule antud hääl oli hääl muutusele. Hääl kodanikuühiskonnale. Muutused on aga võimalikud siis, kui piisav hulk inimesi muutusi soovib ja muutustesse usub. Arusaam, et linnajuhtimin... »

Rahvas valib volikogu, mitte linnapead!

Külliki Kübarsepp: Rahvas valib volikogu, mitte linnapead!

Soo tänava Rimi ees tulid minu juurde kaks noort inimest, Tartu linna valijad. Nad küsisid, kas me valime praegu linnapead? Nende üllatus oli suur, kui vastasin, et ei, me valime linnavolikogu, kes es... »

Leht 1 | 10123»