Uudised

Jaanus Ojangu: Vaba Tallinna Kodanikul uus koduleht vtk.ee

Rõõm on teatada, et Vaba Tallinna Kodanik tegutseb edasi ja osaleb ka 2017 KOV valimistel ning selleks on loodud uus logo ja uus programm. Osaliselt on uuenenud ka meeskond. Sellest ja kõigest muust saad lugeda meie uuel kodulehel vtk.ee

Loe edasi

VTK: Läheme Tallinna linna vastu kohtusse

Valimisliidu Vaba Tallinna Kodanik liikmed pöördusid täna Tallinna linnavõimu vastu halduskohtusse. Kohtusse pöördumise taotlus on, et tühistataks Tallinna linnaosade halduskogude koosseisude kinnitamise ja seal muudatuste tegemise komisjoni 06.11.2013 tehtud otsus või tuvastaks alternatiivina selle õigusvastasus.

Loe edasi

VTK: Tallinna põhimäärus on vastuolus halduskogude loomise mõttega

Valimisliit Vaba Tallinna Kodanik kavatseb pöörduda õiguskantsleri poole, kuna praegune Tallinna põhimääruse tõlgendus jätab korraliku häältesaagi kogunud piirkonnaaktivistid halduskogudest välja. Praegune olukord on aga tekkinud Tallinna linna põhimääruse muutmise tulemusena, mis jõustus 29.10.2009 ning on vastuolus Tallinna linnaosade halduskogude moodustamise eesmärgiga.

Loe edasi

VTK: Kaalume halduskogude koosseisude tõttu kohtusse pöördumist

Tallinna uus 79-liikmeline volikogu kogunes täna esimesele istungile, kus valitakse linnavolikogule uued juhid.

Loe edasi

VTK: Vaba Tallinna Kodanik peab Tallinna linna halduskogudes saama 17 kohta

Valimisliit Vaba Tallinna Kodanik kogus valimistel 8783 häält. Lähtudes valimistulemustest ja Tallinna linna põhimäärusest, arvutas VTK välja, et peaks Tallinna linnaosade halduskogudesse saama 17 kohta.

Loe edasi

ITK: Isamaaline Tartu Kodanik teeb ettepaneku moodustada uus laiapõhjaline koalitsioon

Isamaalise Tartu kodanik kutsub Tartu poliitilisi jõude üles alustama värskelt ja pöörama Tartu poliitilise juhtimise lähiajaloos täiesti uus lehekülg.

Loe edasi

VTK: Valimispidu toimub Kalamajas kohvikus Tops

Valimisliit Vaba Tallinna Kodanik peab oma valimisõhtu pidu Kalamaja kohvikus Tops (Soo 15). Pidu algab kell 20.00.

Loe edasi

VTK: Seisukoht Krossi tagaotsitavaks kuulutamise asjus

Valimisliidu Vaba Tallinna Kodaniku juhi Karli Lamboti seisukoht Krossi Interpoli poolt tagaotsitavaks kuulutamise asjus:

Loe edasi

ITK: Isamaaline Tartu Kodanik kutsub üles toetama Leedut

Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik avaldab toetust Leedu Vabariigi valitsusele ja rahvale. Kutsume Venemaa valitsust üles lõpetama ahistavaid majandussanktsioone Balti riikide vastu piima- ja lihatoodete sisseveo piiramise osas.

Loe edasi

VTK: Võimuvahetus Tallinnas on võimalik

Täna avaldatud EMORi küsitluse tulemuste järgi on valimisliidu Vaba Tallinna Kodanik linnapeakandidaat Hardo Aasmäe populaarsuselt kolmas linnapeakandidaat. Valimisliidu juhi Karli Lamboti sõnul tõestab EMORi küsitlus, et võimuvahetus Tallinnas on võimalik.

Loe edasi